Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası

theyusra

arkadaşlar kedimi bu sabah kısırlaştırma sonrası veterinerden alıp eve getirdim ama malesef hekimle konuşma fırsatımız olmadı, ben de size sormak istedim nelere dikkat etmemiz/neler yapmamız gerekiyor acaba? (bu arada kedim şu an hiç operasyon geçirmemiş gibi davranıyor aşırı rahat ve normal :D)

4 CEVAP

simbakedi

https://www.suzionline.com/kedi/disi-kedi-kisirlastirma-mujganin-kisirlastirma-sureci/
eger sizinki de burdaki gibi bir ameliyatsa sizde de boyle bir bakima gerek duyulmayabilir. masallah kedi gitmis gelmis cok iyi :D belki yas mama ile mutlu edersiniz biraz bilemedim

simbakedi

ameliyat oldugunu kullanip sefa suruyor hanimefendi. gelmeyin bu oyuna! :D

theyusra

@simbakedi baktım şimdi de Pandora ikinci Müjgan olabilir ğaçdşeöfş dün o ameliyattayken gidip 3 kutu yaş mamayla ödül mamaları vs aldım geldiğinden beri dana gibi yiyor sanki ben girdim ameliyata

theyusra

bu hikayede yanan hep ben oluyorum yeter be