Ağız İltihapı

Eneserden

Sokakta beslediğim kedim yemek yerken bağırıyordu hayvan ambulansını çağırdım buco blue ilacını kullanmamı söyledi internetten araştırdım hayvanlar üzerine kullanımını görmedim sizce kullanmalı mıyım ?

4 CEVAP

edmrcglu

hayvanlar üzerinde kullanılmayan ama etkili olan şuruplar da vardır o yüzden dedilerse kullanın hayvana iyi gelir. ağız yarasına ek olarak kantaron da iyi gelir ve bu veterinerlerin ameliyattan sonra sıktığı mavi spreyde çok iyidir ağız yaralarına bir veterinerden ya da petshoptan o mavi renkli spreyden alırsanız birkaç gün kullanıma iyileşecektir

edmrcglu

viocid blue diye bir marka 30₺ ondan alabilirsiniz ya da crystalinin küçük boyu ekonomik onu da alabilirsiniz ama onun çeşitleri var üstünü okuyarak alın bunlar kedinin ağzını birkaç güne hemencecik iyileştirir geçmiş olsun

Eneserden

Teşekkür ederim 🙏

edmrcglu

rica ederim ☺