Hangi Mamayı Önerirsiniz?

Köpeğim 7 aylık dişi bir American Bully. Yeni sahiplendik çocuğumuzu ama piyasada bir sürü farklı mama var ve emin olamadım hangisi kızım için daha uygun olur. Önerisi olan var mı? Hem fiyat hem de köpeğin sağlığı açısından uygun olursa sevinirim.

11 CEVAP

FfUuRrKkAaNn

Yüksek fiyat kuru mama
Orijen Acana Nd
Orta fiyat kuru mama
Royal Canin Pro Plan Hills
Düşük fiyat kuru mama
Bonacibo

septikbaykus

Fiyat ve kalite olarak prochoce ve golosi öneririm.

Yüksek fiyat segmentine alleva eklenir. Orta segment kısmına matisse eklenebilir

theyusra

tahılsız mamalar köpeklerin kalp sağlığına zarar verir, bu yüzden alacağınız mamanın içinde az da olsa tahıl olmalı. konu köpeklere gelince ilk önerilmesi gereken mama pro plandır ama eğer köpeğinize iyi gelmezse yine bu tarz bir mama seçmelisiniz.

End_19

Brit care mamalarını tavsiye ederim içerik olarak iyiler. F/p ürünü

duman_cat_world

Kaliteli bi mama kullanmaniz, ileriki zamanlar olusabilecek saglik sorunlari onleyecek ve sizi veteriner masrafından kurtaracaktir, mesela benim kedim var 2,5 yasinda. Dogdugundan beri asilari ve genel kontrolleri dışında veterinere hic ugramadik, ugramamız gerekmedi. Kaliteli ve köpeğinize iyi gelen mamayi bulmalısınız.

N&D, Acana, Orijen kaliteli mamalar.. Köpüşünüzle saglıkli mutlu bir ömur dilerim. 🌸🌸

duman_cat_world

Şimdi farkettim, uygun fiyatlı mam istemissiniz. Kaliteden çok ödün vermeden önerilerde bulunuyorum. Brit Care, Matisse.

septikbaykus

yanlış yazmışım prochoice öneririm uygun fiyatlı. Brit care f/p olarak iyi ama bağırsak sorunu yapmış bir çok kedide. İshal vs..

golosi, happydog , mattise bunlar orta segment mamalar yüksek segment ise nd, acana ,orijen

AleynaParlak

ACANA ACANA ❤️❤️❤️

AleynaParlak

ACANA ACANA ❤️❤️❤️

AleynaParlak

Ben pitbul besledim ve acana kullandım en iyisi doyurucu