Kedi Sahiplendirme

Ledzeppelin

Kedi sahiplenmek isteyen var mı ? Kedilerimi sahiplendirmem zorundayım maalesef dışarda bakıyorum zaten ama komşular ve ailem sorun çıkartıyor. Veterinere de götüremiyorum. 4 aylık hepsi almak isteyen ilanlardan bakabilir. 😟😢

7 CEVAP

indovf

Instagram sayfalarına da ilan verebilirsiniz. Haysev, masumgozler vs var

blue_hpood

lütfen instagramdan ilan açın ve şehrinizdeki derneklere ulaşın. komşular zarar vermeden sahiplendirmeye çalışın. dört aylık kedilerden ne isterler anlamıyorum! hangi şehirdesiniz?

Ledzeppelin

@blue_hpood zarar veremezler arkada besliyorum ama barınağı arayacaklarını da söylediler. İstanbul'da yaşıyorum. Instagram'da da paylaşacağım tekrar teşekkürler

blue_hpood

barınağı aramak zaten hayatlarına son vermek demek, instagramdan uğraşın lütfen, inanın istanbulda olsam yardımcı olurdum..

Ledzeppelin

Cok teşekkürler

Ledzeppelin

Barınak düşünmüyorum bile çok kötü oralar. En kötü depomuzun bahçesi var orayı bir şekilde kapatıp yuva yapicaz. Ama orda bakmakta zor ve kaçma ihtimalleri var. Gerçi burda çoğu insan mama veriyor ama sokaklar malum. Bir süre daha besleyip ilan vericem sanırım.