Nd Mama İçeriği Değişti Mi

mercimekcat

1 aydır nd ocean kitten kullanıyoruz bugün petlebiden aldığım aynı mamanın tanelerinin daha büyük olduğunu fark ettim sizin de başınıza böyle bir durum gelmiş miydi merak ettim 😔 sizce bir sıkıntı var mı verebilir miyim kedime 🤒( sağdaki yeni soldaki önceki paketten)

17 CEVAP

Palyaco

Nd nin fabrikası İtalya'daki taşındı

Az önce bana da geldi getik etli maması. Bunu farminanın kendi sitesinden sipariş etmiştim. Diğerlerine göre daha küçük ve çok daha koyu renkli umarım yadırgamaz. Öncekileri petlebiden almıştım