Minyatür Pincher

BuzCarlos07

Maalesef sahipleneceğim cocker sahiplenilmiş, bir tanıdığımda pincher var bana vermek istiyor o evde bakıyordu ben bahçede bakabiliriim eve almamın imkanı yok. Köpek çok agresif ben ve tanıdığım dışında herkese saldırıyor o yüzden kimse istemiyor, onunda verebilecek kimsesi yok.Bahçede ısıtıcı yataklı yalıtımlı bir klubede yaşar mı?

5 CEVAP

BuzCarlos07

Minyatür Pincher

Jabbar

Ev köpeği o dış mekana uygun değil 🐶

Rahatsiz

Kılın bu soğuklar da pincher türü köpekler için sıcak bir yuva şart çünkü bu ırk pek dayanıklı olmuyorlar soğuğa karşı malum yani bahçede külübede felan olacak iş değil

Venusselin

Bahçede bakmak imkansız gibi, benim koca köpeğim bahçede yapamadı zor yani

zibityus

olmaz