Kedi Maması Numunesi Tester

Melisoderin

Kedim mama seçiyor o yüzden tester olmadan vermek istemiyorum bazen paketin yarısında bile yemediği oluyor golosi bozita matisse bunların testerlarını nerden bulabiliyorum arıyorum arıyorum yok ne yapmam gerekiyor malesef 1 kilo alıp o parayı ziyan edicek bir bütcem yok lütfen yardım edin

7 CEVAP

diablerose

mesela suan petlebide britcare in fln 1 liraya testerlari satilio

Lils

Golosi için [email protected] mail atabilirsiniz

Sznyll

Vancat markasının sitesi var ordan numune alabiliyorsunuz en fazla 4 tane alma hakkınız var ve 10 lira kargo ödüyorsunuz diye biliyorum. Söylediğiniz markaların numunesi yok sanırım. Ancak bonacibo var ********** diye bri site var oradan bulabilirsiniz. Birde ekonomik mama diye bir site var orasıda farklı mama markalarının 100 gramlıklarını 1 ve 5 lira arasında bi fiyata satıyor

Sznyll

Sansürlenen yer t e m i z m a m a

dezgicavus

https://www.ekonomikmama.com/acik-mama. Bir çok mamanın 100 gr açık satışı var. Sansür olursa ekonomik ma ma . Com

Palyaco

Golosinin indor 400 gr paketi var ************

Palyaco

H.e.p.si b.u.r.a.d.a