Çok Acil Lütfen!!

ebruafsr

Kedimi bügün kısırlaştırdık. 12 saat oldu neredeyse. Bir şey yemedi içmedi. Veteriner sabaha kadar mama vermeyin dedi. Ama çok açıkmış mama istiyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olur musunuz lütfen? Ve sancıları var gibi ayağa her kalktığında miyavlıyor normal mi?

29 CEVAP

Thasari

Evet çok uğraştırıyorlar maalesef bağırması veya rahatsız olduğuna dair bir belirti veriyorsa sancısı olabilir ama kastettiğiniz sürekli kalkıp yürümeye çalışıp yer değiştirmek istemesi hep bi hareket halinde olmasıysa sancı olduğunu sanmam, ben bunu onun şu an eskisi gibi hissetmeye çalışmasına bağlamıştım, ayılıyor yavaş yavaş yürüyebilirim atlayabilirim iç güdüsüyle denemeye çalışıyor ama yapamıyor yani onun açısından çok anlamsız her şey şu an, o yüzden o normale dönmek için böyle denemelerde bulanacaktır baya

ebruafsr

Uyduğu zamanlar sıkıntı yok. Ama uyandığı zamanlar sürkeli dediğiniz gibi. Anestezi etkisinde hâlâ arkaya doğru düşüyor bazen ve çok bağırıyor sancısı olabileceğini düşünüyor.

Thasari

Hadi ya o zaman evet böyle bi durumda ne yapılabilir bilmiyorum ben maalesef, eğer sabaha kadar bekleyemicek olursanız devam ederse yani 7/24 açık bir veteriner telefonu bulup internetten ona danışabilirsiniz belki getirmenizi ister belki evde bi şey tavsiye eder aklıma sadece bu geldi, çok geçmiş olsun

ebruafsr

Yerini değiştirmek istemiş sanırım. Ama nefes alışları bir garibime gitti normal mi acaba hâlâ kalkmaya devam ediyor sürekli olarak

ebruafsr

Tamamdır çok teşekkür ederimm.

LeAmino

Veteriner ne dediyse öyle yapın. en mantıklısı

ebruafsr

Herkekse çok teşekkür ederim. Yanlış tedavi yüzünden maalesef kaybettik...

ebruafsr

Eğer veterinerinizi çok iyi araştırıp seçerseniz hiçbir sorun olmaz emin olun. Benim ona imkânım olmadı ama siz yapmayın..

ebruafsr

Benim de öyle. Hâlâ şoktayım. Şikayetçi olacağız ama kanıt olmadan hiçbir şey yapılamayacağını söylüyorlar. Çok acı çektirdiler. Umarım yaşattıkları cezasız kalmaz..

yyagmmurrrrr

hekiminize danışmanızı öneririm

Ozgcrn

Çok geçmiş olsun başınız sağ olsun :(

Ozgcrn

Veterinerin adı ANIL BERAT MUTLU mu?

AleynaParlak

Başınız sağolsun