Çok Acil Lütfen!!

ebruafsr

Kedimi bügün kısırlaştırdık. 12 saat oldu neredeyse. Bir şey yemedi içmedi. Veteriner sabaha kadar mama vermeyin dedi. Ama çok açıkmış mama istiyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olur musunuz lütfen? Ve sancıları var gibi ayağa her kalktığında miyavlıyor normal mi?

29 CEVAP

deniznergis

benim anlamadıgım agrı kesici yaptın tamam antibiyotik yaptın birde alerji iğnesi yaptın sen nasıl hekimsin şerefsiz oglu şerefsiz zaten narkozu tam atamamış yavrucak bu nasıl bir kasaplıktır nasıl bir bağnazlıktır halen aklım almıyor ben olsam mekanı başına yıkardım heralde

ebruafsr

Çok teşekkür ederim. Bugün sabahlayacağım sanırım :)

deniznergis

Aaa nasıl yani çok kötü oldum su an başınız sagolsun nasıl yanlış tedavi

Thasari

Şok oldum nasıl olabiliyor böyle bi şey ya ne diceğimi bilemiyorum başınız sağolsun çok üzgünüm

Başınız sağolsun çok üzüldüm, çok kötü bir acı keşke elimizden bir şey gelse..

Ayrıca, veterinerinizin ismini paylaşabilir misiniz? Hangi şehirdesininz bilmiyorum ama böyle bir durumun bir daha yaşanmaması adına insanları uyarabiliriz.

baranertaga

Of ya işte tam da bu yüzden kısırlaştırmaya çok korkuyorum :/

canimkedim8

biz bugün 12de ameliyat olduk.veterinerimiz gece 12de mama su verebilirsiniz dedi.ama siz yine de veteriner ne dediyse onu yapın bence

AhsenAise

Veterinerinizin direktiflerini takip edin,bu gece sizin ve kediniz için bir miktar yorucu geçecek ama yarın hersey ,daha kolay olacak,birazcık sabır , geçmiş olsun

Thasari

Endişelenmeyin hiç çoğu veteriner sizdeki gibi öneride bulunabiliyor burada çok gördüm normal, bizim veterinerimiz ise yanına koyun suyunu mama kabını kendi yemek isterse yer siz sakın zorlamayın demişti, biz öyle yapmıştık biraz zaman geçince yaş mamasını gitti biraz yedi kustu işedi vs vs böyle böyle bünyelerinden anesteziyi atmaya çalışıyorlar, yemek ve su tüketmemesi normal yarın bile yediği gibi çıkarabilir korkmayın sadece mümkün olduğunca yerde kalmasını sağlamaya çalışın ki koltuk sehpa gibi yerlere dengesiz bile olsalar çıkmaya yelteniyorlar ona izin vermemelisiniz sadece geçmiş olsun

ebruafsr

Teşekkür ederim. Hiç yerinde durmuyor sürekli almak zorunda kalıyorum. Çok sancısı var sanırım

Eğer bağırmaya vs 2 gün fln devam ederse veteriner hekime gidip ağrı kesici vurdurabilirsiniz veterinerin kontrolünde gidin umarım çabuk iyileşir minnak

ebruafsr

Sabaha doğru çok kötü oldu. Veterinere haber verdik arayıp getirin alerji olabilir dedi. Koştur koştur götürdük. E bir şeyi yokmuş korkuttunuz beni diyip hem ne olur olmaz alerji iğnesi yaptım dedi bir de ağrı kesici ve antibiyotik yaptım dedi. Eve gittikten 15 20 dakika sonra çok kötü oldu ağzından ve burnundan kusmuk çıktı dakikalar sonra da öldü elimizden hiçbir şey gelmedi. 3 yıllık can dostumu kaybettim. Yer sivas mutlu veteriner

bulutlara

Başınız sağolsun ne diyeceğimi bilemedim çok üzgünüm 😔

sahraxfittiko

doğru veterineri bulmak en önemlsi:/ Başınız sağolsur...

başınız sağolsun çok kötü bir durum kendim bizzat yaşadım çünkü biliyorum acısını yine yanlış teşhis yüzünden vefat eden bir kedi ve yine veterinerler...