Kedime Sevmediği Şeyleri Nasıl Yedirebilirim?

Puffy2021

Mrb wanpy sıvı kedi atıştırmalığı aldım kedim yemedi . Yaş mama da yemiyo yaş mama yemesi çok gerekli değil yeterince su içiyor. Ama sıvı atıştırmalıgi yemesini isterdim sizce nasıl yedirebilirim?

19 CEVAP

AdaCoco

Yaş mamayı yemiyorsa ev yapımı yaş mama yapıp verebilirsiniz. Onun dışında haşlanmış tavuk, ciğer vs. verebilirsiniz yaş mama niyetine. Sıvı atıştırmalık da çok gerekli değil. Yemek istemiyorsa zorla yedirmeyin. Kesinlikle yedireceğim diyorsanız o zaman yemeyi sevdiği bir şeye karıştırabilirsiniz.

Azranurakkaya

Yemek istemiyor sa zorlamayın

Puffy2021

Yaş mama çok önemli değil aynen . Su içmeyen bir kedi için önemli olabiliyor tabiki . bizim ki maşallah iciyo suyunu. Yok zaten zorlamadim yeni aldığım ürünler vardı. Yer sandım, yemedi patisine ağzına sürdüm . Agzindakini bile yalamadi o derece :D sevdiği bir seyle de karıştırmistim kokusunu aldı bir şekilde.zaten daha sonra zorlamanın bir anlamı yok. Sokak kedilerine verdim. Yemediği şeyleri öyle yapıyorum zaten. Evet gimcatin ürünlerini çok seviyor zaten ben yoğurt ve pudding almıştım latteyi denemedim . Aldığım iki ürünün de delisi

ggizemplt

Zorlamaya gerek yok sevmeyince malesef yüzüne bakmıyorlar. Ama illa tadına baksın istiyorsanız ön patisinin üstüne sürün bakın bakalım severse isteyecektir sizden.