Kedi Konserveleri Hakkında

duman_cat_world

Merhaba. Güzel bir gün olsun. 😻🙏 Kedimi yakında kısırlaştıracağım ancak kısırlastirdiktan sonra kısır kedi konserveleri mi kullanmak gerekiyor? Petlebi'de kısır kedi konserveleri gördüm de. Kedisi kısır olanlar bunlardan mı kullanıyor? Içeriğini beğendim çok çesit yok da. Teşekkürler.

19 CEVAP

duman_cat_world

FfUuRrKkAaNn
İşte bu konuda size katılmıyorum. Ne demek arada bir veriyorsunuz kasmaya gerek yok? Arada bir de versem uzun vadede bayağı yemiş ve sağlıgını etkilemis oluyor! Marketteki yas mamalar hic kaliteli degil, seker iceriyorlar ve seker kedilerde korluğe veya obeziteye neden olabilir, bunu görmezden mi gelicez? Nasılsa az veriyoruz? Ben asla öyle bir sey yapmam, kediler etçil canlılar ve et yiyecekler sonuçta, et. Marketteki yas mamaların et oranina bakmadiniz herhalde, %4 yazar %8 yazar! Bu oran benim icin cok cok az. Kedinizin saglikli, uzun ve mutlu bir omur yasamasini istiyorsaniz, pahalı da olsa, bir seylerden kısın ve kaliteli olanı alın.

duman_cat_world

Cocugunuz olsa, arada bir yiyor diye yemeyi sevdigi bir seyin icerigini arastirmadan mı alacaksınız?

duman_cat_world

Palyaco
Öneriniz için teşekkürler ancak ben yaş mama vermeye devam edeceğim. Kedi çorbası vermeye de.

Mama olarak kısırlastirdiktan sonra Acana Indoor Entree, Wild Prairie veya Grasslands serilerinden alacagim. Daha karar veremedim. Exclusion denemeyi düsunmuyorum. Teşekkürler. 🌸🌸

Palyaco

Tabiki hangisini isterseniz beğendiniz mamayi kullanın yasmama kullanabilirsiniz saten kedi çorbası kullaniyormussunuz cok iyi