Kedi Konserveleri Hakkında

duman_cat_world

Merhaba. Güzel bir gün olsun. 😻🙏 Kedimi yakında kısırlaştıracağım ancak kısırlastirdiktan sonra kısır kedi konserveleri mi kullanmak gerekiyor? Petlebi'de kısır kedi konserveleri gördüm de. Kedisi kısır olanlar bunlardan mı kullanıyor? Içeriğini beğendim çok çesit yok da. Teşekkürler.

19 CEVAP

duman_cat_world

simbakedi
Teşekkürler içim rahatladı. 😻 O zaman arada kısır arada yetişkin yaş maması vereceğim.

dilanbulent

Veterinerime sorduğumda zaten yaş mama çok fazla verilen bir şey olmadığı için yetişkin de alsanız sorun olmaz demişti. Benim kedim kısır mesela, bazen kısır kedi yaş maması alıyorum, bazen yetişkin kedi yaş maması alıyorum.

Yaz mevsiminden dolayı kilo alımı gerçekleşti ama normalde normal kilosunda.

simbakedi

benim kedim de yavru ama yetiskin yas mama da aliyorum. zaten asil protein kaynagi vs yas mama olmadigi icin sorun olmaz haftada 1-2 veriliyorsa. her gun verenler var belki onlar gibi yapiyorsaniz sorun yaratir.

tyguler

ben bi kısır aliyorum bazen yetiskin aliyorum degişiyor. tabi beğendirip yediremiyorum orasi ayrı

beyzathemoc1

benim veterinerim de her gün veriyorsan kısır ver ama haftada 1-2 falansa yetişkin olur demişti

deryaguler

benim kızım da kısır ama ben hafada bir iki yetişkin vets plus konservesi veriyorum normal maması kısır zaten veterinerimiz sorun olmaz demişti. :)🌸

Palyaco

Kisirlastirilmis kedilere kedi çorbası verin daha iyi sağlığı için

Palyaco

Evet kedi çorbası daha iyi uriner sistem için birde kisirlastirdiktan sonra kisir kediler icin exclision mamayi deneyin cok iyi tavsiyemdir sağlık sorunu yaşamazsınız uriner sistem için çok iyi

Palyaco

Acana indor kedim yemedi benim acaba grasland da kilo yapti kedimde sevdi onu veterinerim kilo vermemizi istedi 4.800 gram 11 aylık kedim

Palyaco

L carnitin yüksek mama kullanmam gerekiyor kisir kedi için 300 mg l.cartinin

duman_cat_world

Yanlıs yazmisim, "içerigini beğendiğim cok cesit yok da" olacak doğrusu.

duman_cat_world

dilanbulent
Ben haftada iki kere yas mama veriyorum sizce sıkıntı olur mu?

duman_cat_world

Ilginiz için teşekkür ederim. 🌸🌸

FfUuRrKkAaNn

bence yaş mama da okadar kasmaya gerek yok zaten çok sık verilen bir şey değil en kalitelisini de almaya gerek yok bence arada bir markete gittiginizde ordan kafanıza göre bir yaş mama alın kedinizi mutlu edersiniz

duman_cat_world

Palyaco
Duman su an kısır degil ama kedi corbasi vermekteyiz hali hazirda, kısırlaştırdıktan sonra da vermeyi dusunuyorum. Ancak yorumunuzdan yas mama vermemem gerektigini anlıyorum?? Bunu mu kastetmiştiniz?