Vet's Plus Konserve Mama

deryaguler

Herkese merhaba,
Geçtiğimiz haftalarda 12 al 10 öde indirimiyle vet's plus somonlu ve kuzulu yaş mama aldım. Normalde seçici olan kedim bayılarak yedi tabak tertemiz oldu 😻👍 Sığırlı olanı denemedim henüz deneyen varsa merak ediyorum kediniz sevdi mi?

7 CEVAP

duman_cat_world

Güncelleme
Kedim Vets Plus konserve mamaları yediiii ☺
Malt macununu da şapır şupur yaladı :)

duman_cat_world

Güncelleme
Kedim Vets Plus konserve mamaları yediiii ☺
Malt macununu da şapır şupur yaladı :)

simbakedi

benim kedim sevmedi ama kirmizi et yemiyor normalde. o yuzden yememis de olabilir. sokaktakilere verdim bayilarak yediler

duman_cat_world

Duman da sevmedi Vets Plusın hiçbir yaş mamasını. Sığır etlisini denemedik, ancak somonlu ve kuzuluyu yemedi maalesef. Kendisi de çok seçici bir kedi değildir normalde. Acikcasi şaşırdım. Sokaktakiler severek yediler ama. 🌸🌸

Lils

Sığırlı ve kuzuluyu denedik ikisini de çok sevdi kedim zaten seçici değil yaş mamada

Patilehayati

Benim kedim bayıldı bence içeriği iyi hemde uygun fiyatlı 😻

Lunaveelmas

Sığırlı olanı denedim kedim zaten her türlü yaş mamayı yiyor onu da severek yedi