Kedim Kustu

syuhel

Kedim kustu nedenini bilmiyprum . Sadece sarı ve sıvıyı ama çok değildi . Enerjisi yerindeydi sabah . Birden banyota gitti ve öğürdu kustu . Neden olabilir ki . Arada ekmek falan veriyorlar benden habersiz

11 CEVAP

Palyaco

Ekmek vermeyin bence yedigi bisey dokunmus

Kevserhaksever

Malt verin tüy kusmaya çalışıyor da olabilir.

Aslideniz23

Çok sevindim hadi gözünüz aydın tekrardan çok geçmiş olsun

simbakedi

kan vs yoksa endiselenmeyin hemen. istahi, enerjisi, diskisi olmasi gereken gibiyse sorun olmaz. arada kusabilirler boyle endiselenmeyin hemen. ama kusma devam ederse ya da saydiklarimdan biri anormalse (istahsizlik, halsizlik vs) veterinere gitmelisiniz

Aslideniz23

Kediniz nasıl oldu veterinere götürebildiniz mi

syuhel

Sinek falan sa yitor atada yakakayip . Ansizin oldu ama çok değildi .

syuhel

Kevserhaksever
Malt duzenli veriyoruz . Bu su gibi . Resimli bir soru attim . Orada görünüyor

syuhel

Aslideniz23
Evet şimdi cok daha iyi , kendine geldi yemeğini yiyor suyunu iciyor . Etrafta dolasip sinek kovalıyor . Cok endiselendik kucuk yaramaz ......

Kevserhaksever

İyi olmasına sevindim sorun neymiş peki ?

syuhel

Kevserhaksever
Üsütmüs

syuhel

Kevserhaksever
Üsütmüs