Acil! Kedimizi Dövmüşler

Cook

Yaklaşık 7 8 aydır kapımızın önünde baktığımız bir kedi vardı.ön bahçe demirli olduğu için oraya yuva yapmıştık hiç ayrılmazdı ordan.Sabah bizim mahallemizdeki çocuklardan biri 3 tane çocuğun demir sopalarla kediyi dövdüğünü görmüş.Kedi yanıma geldiğinde kafası sallanıyordu ama sonra düzeldi gibi oldu dedi,mama getirmek için eve gitmiş döndüğünde yokmuş kedi.Çok üzgünüm,korktuğundan mı gitmiştir,yoksa kendisine bir şey olacağını bildiği için mi terk etmiştir burayı,yürüyormuş geri döner mi,diğer kedilerle de anlaşamıyordu eğer yaralandıysa kendini de savunamaz

25 CEVAP

Cook

Gören çocuğun kendisi de 8 9 yaşlarında,keşke bizim kapımızı çalsaydı gördüğünde ama.Ilk buraya geldiğinden beri defalarca ilan açtım yuva için,çok sıcakkanlı bi kedi her gördüğüne sırnaşıyordu kendini sevdirmek için ben de bundan korkmuştum hep.Umarım geri döner :(

Cook

Açarım,ben 100 kez olsun yine açarım ama o kadar ilana inanın 1 mesaj dahi gelmedi.Tüyleri upuzun,gözleri çok güzel kocaman kocaman,aşırı sevecen mır mır bir kedi.Evdeki kedim çok stresli bir kedi çok hastalık atlattı,korkmasam ben alacağım evime.Veterinere götürdük 3 kere şimdiye kadar veteriner muayenesinde iğnesinde bile gıkı çıkmadı yavrumun.Keşke bir evi olsa :(

Cook

Veterinerle konuştuk,mama yiyor,su içiyorsa gözlemleyin bir süre dedi,çok şükür bir sıkıntı görünmüyor fakat bir şey fark edersem tabii ki götürürüm

blue_hpood

demir sopalarla kediyi mi dövmüşler? üzgünüm ama ölmüştür, emin olabilirsiniz.

blue_hpood

güncel mesajlarınıza baktım, ölmemiş, neyseki.. bunlar çocuk değil, bunlar yaratık.

iAllMoon

Sorun basit sizde o sopayla o çocukları döveceksiniz en kötü adam tutun! şakam yok

eneskolon

Böyle olaylarda bela okumayın arkadaşım git çocuğu döv babası grlince onuda tokatla yolla

AdaCoco

Geri döndüğüne çok sevindim. Veterinere götürün bence. Benim de bir tanıdığımın yaşadığı sitedeki çocuklar bir kuşa taşla vurarak öldürmüşler. Sonrasında ailesine söylemiş tanıdığım çocukların. Sonrasında çocukların aileleri çocuklarına bir şey söylememiş bile neden elinden almadın demiş tanıdığıma. Böyle çocuk yetiştirenleri demir sopayla dövmek geliyor içimden…

gmzyrl06

Bu çocukları nasıl yetiştiriyorlar ya onca masum canlının hayatına kıyıyorlar neyseki bulunmuş çok şükür inşallah bir şeyi yoktur inşallah kısa zamanda atlatır

Çoçuklarin ailesini sikayet edin...