Acil! Kedimizi Dövmüşler

Cook

Yaklaşık 7 8 aydır kapımızın önünde baktığımız bir kedi vardı.ön bahçe demirli olduğu için oraya yuva yapmıştık hiç ayrılmazdı ordan.Sabah bizim mahallemizdeki çocuklardan biri 3 tane çocuğun demir sopalarla kediyi dövdüğünü görmüş.Kedi yanıma geldiğinde kafası sallanıyordu ama sonra düzeldi gibi oldu dedi,mama getirmek için eve gitmiş döndüğünde yokmuş kedi.Çok üzgünüm,korktuğundan mı gitmiştir,yoksa kendisine bir şey olacağını bildiği için mi terk etmiştir burayı,yürüyormuş geri döner mi,diğer kedilerle de anlaşamıyordu eğer yaralandıysa kendini de savunamaz

25 CEVAP

Şöyle çocuk yetiştirenleri demir sopayla döveceksin. Merhametsiz insanlar çocuk yapmasın ya pire gibi çoğalıyolar bir de. Can havliyle bir yere sığınıp yatıyo olabilir. Bence geri döner bir şey olmadıysa

Cook

Arkadaşlar bulduk kediyi,biraz ürkmüş ama mama yedi,su içti.Gözlemliyoruz şu an,teşekkür ederim herkese

diablerose

cocuk degil mikrop

Kevserhaksever

Çok çok üzücü..
Bazı insanlar çocuk yetiştirmeyi bilmiyor. Bunu yapan çocukların geleceği konusunda endişe duyarım..
Umarım yavrunuz iyidir böyle bir durumda maalesef tahmin yürütmek zor.
Geri dönerse bizi de bilgilendirin lütfen..

Superisi814

Kin , nefret ve şiddet aileden çocuklara aktariliyor maalesef.Büyükler hayvanlari görünce çocuklarina , torunlarina elleme o pis diyor. Ya da korkma hic bir sey yapamaz , öldürürüm ben onu.Kendi evladi icin baska bir canliyi öldürebilicegini yetiskin bilincine gecememis aile büyükleri söylerse , cocuk da keyfine zarar vermeyi doğal sanmis.Şaşirdik mi hayir .
Ama gozlerim yasli okudum.
Kedinin aldigi darbe siddetliyse nereye gittigini bilmeden de uzaklasmiş olabilir , ölücegini anladigi icin de..Baktigim bir cok hayvan ölücegini anlayinca uzaklasmisti dogal olarak.
Dilerim bulur ve bir hekime yetistirirsiniz.Dilerim sifalanabilir.
Dilerim su yazdiklarinizi okuyup ibret alanlar olur.

Cook

Açık yarası yok çok şükür,her yerine dokundum kontrol ettim,sadece kafasına dokununca kafayı çekiyor hafif bir şişlik var.Veteriner de denge kaybı vs gibi bir sorun görülmezse sıkıntı yoktur dedi.Mamasını suyunu içti,yuvasında yatıyor şu an

missAybuke

Ne istemişler kediden Allah belasını versin böyle çocukların hiç acımam. Keşke o an hemen kediyi alıp muhafaza edip vet.e götürebilseydi. kedinin en son düşüneceği şey mama çunku :(

diablerose

haber verdiginiz icin cok tesekkurler. kedinin maduriyetini de paylasaraktan petlebiye ilan vermeyi dusunmez misiniz sahiplendirmek icin

BerenZ

Defalarca ilan açtım demiş ama napsın işte sokaktan kedi almayı kendisine layık görmez bizim insanımız ya cins olacak ya da sıfır masrafsız sorunsuz hastalıksız olacak.

tyguler

çocuk yapmanin da koşulları olmali artik. bu nasil bir yetistirmektir. bir de boyle yetistirenler cok çok cocuk yapiyor. hani sanki 1 tanesi zararsiz da 5 tane daha getiriyorsun. kediyi lutfen veterinere gotürun, o çocuklari da artik.. ailesine soyleyin desem ailesi afferim kocuma der, gercekten yazik.

simbakedi

mama su koyun yine belki donup yer. saklaniyor da olabilir.

FfUuRrKkAaNn

bi veteriner görsün kediyi şu kediyi döven veledin ailesini bulun demir sopayla dövun

Palyaco

Yara olan yerlerine zeytinyağı sürün 1 hafta boyunda pamuk yardimiyla

Phoenix3

Yetişememiş sözde yetişkinler çocuk sahibi olunca böyle oluyor maalesef. Nefret ediyorum vicdan yoksunu insanlardan, gerek çocuk gerek büyük olsun. Ne zararı var kendi halinde takılan kedi köpeğin size ya. Özellikle çocuklar yapıyor bu tarz iğrençlikleri. Böyle çocuk yetiştirecekseniz üremeyin arkadaş. Nesliniz kurusun inşallah. Bizim mahallede de var o vicdansız veletlerden. Birkaç haftadır beslediğim yavruları olan ve tekrardan hamile kalan bir anneye tükürüp tekme atarken yakaladığımda azarlayıp yollamıştım hemen. Acınası haldeler... Sevindim ufaklığı bulduğunuza, bol bol sevgi gösterin bir an önce iyi olur umarım

Cook

Sizinle mutlu bir haber paylaşmaj istiyorum,bu bebeğe yuva bulduk 🥳 Bir tanıdığımız kedi sahiplenmeyi düşündüğünü söyledi ilk kedisi olacağı için büyük kedinin daha kolay olacağına ikna ettik,2 hafta sonra tatilden döndüklerinde sıcak bir yuvası olcak gecemizin 💕