Kedim Duvarın Boyasını Yiyiyor

Sznyll

Kedim duvardaki boyayı soyup yiyiyor bunun bir sebebi var mı ve nasıl engel olurum elinde olsa tüm duvarı soyacak

6 CEVAP

Duvar yalamak vitamin eksikliğinden kaynaklıyor diye biliyorum. Oyun için yapsa yemezdi diye düşünüyorum. Veterinere danışıp bağışıklık güçlendirici takviyeye başlamanızı öneririm. Varsa Vetomune çok iyi bir takviye

Palyaco

Soyulan yerleri kazıyın yaprak gibi olan yerleri

PumCatLitter

İnsanlarda da demir eksikliği kansızlık olduğu zaman aynen sizin kediniz gibi duvarları yer :)

bir çok sorunun cevabında karşılaştırma yapıyoruz, bu da aynı durum olabilir.

kuruvasan

Benim kedimde koparıyordu ama oyun oynamam için yapıyordu beni goruncede kopardığı parçayı alıp kaçıodu sonradan soyulxak yer kalmadığından koparmayı bıraktı mecburen yani sizin kendinizi bilemem ama benimki oyun amaçlı yapıyordu

Oqrenerde06

Dıafarmın vitamini var onu kullanabilirsiniz aynı sorundan yakınımın kedisinde de vardı veterıner diafarm tavsiye etmişti düzelmişti kedisi toprak ve duvar yiyordu.

septikbaykus

Polivit öneririm bende geçici ve ucuz bir çözüm olarak.