Dişi Kedi Yazın Kizginliga Girer Mi Kisirlastirma Öncesi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

melikecet

Üsteki sorular hariç kızgınlıkla olan bır kedi kisirlastirilir mi

2 CEVAP

septikbaykus

Belirli bir dönemi yokki bunun. Baharda kızgınlık artar yazın azalır tarzı bi durum değil. Kızgınlıktaki dişi kedi kısırlaştırılmamalı.

sezind

Kızgınlıktaki kedilerin kanaması daha fazla oluyormuş ameliyat sırasında. Bu yüzden kızgınlık sonrası kısırlaştırılmalı.