Kedim Çok Fazla Tolerans Gösteriyor

Enesdgn

yahu bozuk galiba benim kedi anlamadım, sürekli bana farklı gelen bir yönü çıkıyor. Karnını okşa, öp, kaşı zerre bana mısın demiyor, tırnaklarını kesiyorum efendi efendi oturuyor, sıkı sıkı sarılıyorum, her yerini öpüyorum, mıncıra mıncıra seviyorum daha da yılışıyor. Daha küçük diye mi acaba?

9 CEVAP

BerenZ

Anlatmayın böyle nazar değer :)

baranertaga

Kusura bakmayın da siz de belanızı mı arıyorsunuz anlamadım ki 😂😂

Snzlc

nispet mı yapıyorsunuz? 😁

simbakedi

valla guzelim kediyi bulmussunuz bozuksa da bozuk birakin :D benimki hic sevdirmez, veterinerleri illallah ettirir. tirnagini kesmeye calissan isirip kacar sonra da tiksinmis gibi 10 saat patisini yalar, yoldan gecerken eliyle yapistirir. daha anlatiyim mi yoksa siz kedinizin kiymetini daha cok anlayip simdi onu sevmeye gider misiniz :D

simbakedi

ne guzel kucuklukten alistirin iste

tyguler

maşAllah diyelim ne guzel işte biz bunlara ozeniyoruz sjn neden boyle diyorsunuz 😅

haticeseven

maşallah

dezgicavus

Benimki de öyle :D çok bunalırsa elimi dişinin arasında tutuyor yine ısırmıyor. 40 kere öp bir şey demiyor :D biz şanslı olanlardanız, alıştırma değil bazıları huy olarak sakin bence çünkü benim ki aldığımda çokta küçük değildi 6-7 aylıktı yine böyleydi.

Enesdgn

haha arkadaşlar özür dilerim benimki de soru muymuş valla :D