Ankara Da Kedi Teli Yaptırabileceğim Bir Yer?

kedimedisever

Camlarımızdan bir kaçında yok. Diğerlerinde var ancak aldığım yer artık çok pahalıya yapıyor. Uygun fiyatlı yaptırabileceğim bir yer var mı

2 CEVAP

Aslideniz23

Kedi teli Taktırmak genelde pahalı oluyor bende taktırdım 2 cam ve cam balkonun 1 kanadı için 800 tl ödedim ama internet sitelerinde hazır olarak satılanlar biraz daha uygun geliyor kendi camınızın ölçülerini alıp onlardan söyleyebilirsiniz kurulumununda çok zor olmadığını duymuştum

kedimedisever

Baktım ama ölçüler tam uymuyor