Golosi ?

sarpyilmaz

Arkadaşlar Golosi yavru kedi mamasını kullanmayı düşünüyorum fiyat/performans açısından iyi yorumlar gördüm internette siz ne diyorsunuz bu konuya ?

14 CEVAP

Cotontzu_Siri

olmaz. proplan kullanmayın zaten

dollfacepersian

Yüksek kaliteli olduğunu düşünmediğim bir marka,bütçeniz sadece o fiyattaki mamalara yetiyorsa tercih edebilirsiniz bence. Uygun fiyatlı olarak benim beğendiğim markalar Matisse,Profine ve Brit Care. Bu mamaların fiyatları size uygunsa bunlardan birini tercih etmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum

Golosi için iğrenç berbat diyenler arkadaşların kaçı bu mamayı kullandı acaba merak ediyorum? Ben bir yılı aşkın süredir bahçede düzenli olarak baktığım kedilerime golosi veriyorum ve bugüne kadar herhangi bir sıkıntımız olmadı. Kiloları gayet yerinde, tüyleri ve ciltleri gayet sağlıklı,evet tabii ki daha yüksek fiyatta ve kalitede mamalar mevcut ama kendi fiyat skalasında en iyi mama bence tartışmasız Golosi.

charmed88

Fiyatı nedeniyle bunu alıyorsun sanırım ben proplan ya da royal kullanıyorum pahalı ama kedi üzerinde hakkını veriyor n&d ile matisse aynı bence nd alman daha yararli

charmed88

Ya benim ki mama seciyor orjin akana ve bir çok mama denedim en son royali kabullendi bildiğin ölüm orucu tutuyor:)

Cotontzu_Siri

petcurean go deneyin bir de bence. seçici kedilerin yediğini duydum. ama sakın petcurean now almayın, bütün petler tadından nefret ediyor :D

Kalitesiz
Berbat
Yetersiz
İğrenç
Daha sayayim mı?

Cotontzu_Siri

Aşırı düşük bütçeler için uygun. Matisse daha iyi.

sarpyilmaz

Matisse daha mı iyi diyorsunuz

Cotontzu_Siri

Evet

sarpyilmaz

Peki proplan yerine matisse alsam kediciğim için besin açısından bir dezavantaj olur mu

pabloescobar

deri alerjisi yaptı

Kullandıktan sonra Golosi'nin kötü bir mama olduğunu düşünmeyenlerdenim ben de. Hala da kullandığım ve uygun fiyatlı mamalar arasında tavsiye ettiğim bir mamadır.

Cotontzu_Siri

Charmed88
Nd ile matissenin fiyatı arasında çok fark var ve nd pahalı bir mama. Neden proplan ve rc kullanıyorsunuz ki? Aynı fiyata daha iyi mamalar var, örneğin nd düşük tahıllı. Sadece iyi olmasını önemsiyorsanız ve fiyatı fark etmezse instinct, orijen, acana var. RC ve proplan hiç güzel değil. Hatta proplan hayvan deneyi yapıyor.