Tüy Dökümü

Marslipati

Anket

Normal
(29 oy)
Normal değil
(0 oy)
Toplam (29 oy)

Herkese merhaba sizce kedimin tüy dökümü normal mi bu 1 taramada çıkan tüy

10 CEVAP

BerenZ

Valla bu ne ki 😞 Kedim koşarken ardında tüy bulutu bırakıyor. Arkadaşlarıma sorduğumda da hepsi sözleşmiş gibi çok döküyor diyor çözemedim gitti nasıl bir mevsim geçişi.

Esims

Kedinizin tüy dökümü az denebilecek seviyede. :)

Kevserhaksever

bizim kediye göre anormal derecede az maşallah :)) ben okşayınca dökülüyor bu kadar :))

Marslipati

4 aylık bu arada

Marslipati

Aa sevindim bende fazla sandım yani beni rahatsız etmiyor da bir sorunu mu var diye merak etmiştim 4 aylık olduğu için

simbakedi

bugunleri mumla arayacaksiniz :) 6 ayliktan sonra gorun bir de

Marslipati

Olsun döksün hiç umrumda olmaz o yanımda olsun yeter :)

ebrardogan

Ohoooo siz şanslısınız :) Benim kedim bir taramada sizinkinin 3 katı tüy döküyor

duman_cat_world

Normaldir, bundan daha fazla tüy döken çok kedi duydum, duymaya devam ediyorum :D Bizimki de sizinki gibi, kaliteli bi mama yiyor o zamandan beri çok az tüy dökmekte.

AleynaParlak

Benim kedimde fazlasıyla döküyor sizin taraftakinin iki katı çıkıyor yattığı yer bembeyaz oluyor veteriner her seferinde mevsim geçişi der ama değil mevsim geçişlerinde fazla dökmezler çünkü ne zaman sorsak mevsim geçişi o yüzden vitamin kullanabilirsiniz tüyleri için veya mamasını