Sokak Kedisi Kısırlaştırma

indovf

Merhaba. Sokakta baktığım dişi kediyi kısırlaştırma istiyorum. Fakat devlet veterinerine götürürsem ne olur? Kısırlaştırma sonrası hemen sokağa gönderirler mi? Sonuçta dikişlerine zarar gelebilir, mikrop kapabilir, anestezi etkisi 2 gün sürüyor vs. Eğer hemen bırakıyorlarsa cesaret edemem kısırlaştırmaya. Maalesef evde de ilgilenemiyorum çünkü

3 CEVAP

Merve7

Takibini mutlaka yapın o şekilde operasyonu yaparlar sizde alırsınız kediyi tekrar

bizim belediye sokağımızdaki bir kediyi almıştı uyuz olduğu için çağırmıştık hani iyileştirsinler diye götürüp iyileştirdikten sonra kısırlaştırıp barınağa yani bildiğim kadarıyla ellerinden geçen her kediyi kısırlaştırıp sahiplendiriyorlar sokağa bırakmıyorlar

Snzlc

her belediye aynı olmuyor bazı belediyeler kediler için ölüm