Miyav Kutuları Hakkında

irmtnc3

Miyav kutularından alan var mı? Bu kutunun içindeki oyuncaklar ve diğer şeyler kutuyla alınca daha mı karlı oluyor? Genel olarak kutunun içinden çıkan şeyleri kedileriniz seviyor mu? Bu kutular hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim 🙏☺️

14 CEVAP

koalandalago

Miyav tr’yi pek tavsiye etmem. Ilk kutu guzel, tunel/odul/yas mama+oyuncak. Fakat sonrasinda f/p acisindan basarisiz kutular yolladiklarini ve fiyatlari faturaya abartarak yazdiklarini dusunuyorum. Hep tek tip oyuncak ve ayni yas mamaya donuyor. Arada sirada kutulari iyi olabilir ama bence uzun surede degmez. Belki sonraki ayin kutusunu iyidir diye beklerken harcayacaginiz miktarla cocuklarinizi cok daha mutlu edecek oyuncak ve mamalar bulabilirsiniz bence. 😊

Gimlihanim

Bana da pek mantıklı bir alışveriş gibi gelmediği için hiç abone olmadım

duman_cat_world

Bana çok mantıklı gelmiyor bu alışveriş, tüketmeye odaklanmamaliyız sonuçta :)

Snzlc

hiç almadım bana saçma geliyor parayı ben ödüyorum ama kutuda ne olacağına onlar karar veriyor

Seymaaacaan

İlla kutu almak istiyorsanız miyavv kutusu alın derim. İçerisinde maması kumu var mama tercihini kendiniz yapıyorsunuz extra ürünlerde oluyor daha kârlı bence

irmtnc3

Herkese çok teşekkür ederim koalandalogo bende ilk kutuyu çok beğendim ilk kutuyu alıp sonra üyeliği iptal etmek istiyorum üyeliği nasıl iptal edebiliyorum?

koalandalago

Uyeliginizi dilediginiz anda iptal edebileceginiz yaziyor. Genelde odemeler ay sonu 30u gibi basliyor yeni kutular icin. Ay basi ya da ay ortasi kutu siparis ederseniz sonraki kutu gelmeden uyeliginizi iptal edebilirsinizz😊

irmtnc3

Koalandalago çooook teşekkür ederim 🙏😽

End_19

Benzer hesiyeler geliyor biz memnun kalmadık malesef ev ouncak doluyor ve hepsi gereksiz oluyor

diablerose

kör alisveris bence

Ben 6 aylık abonelik alıp sonra devam etmedim. Her ay kaliteli ürün göndermiyorlar.

Gönderdikleri hiçbir yaş mamayı da kedilerim yememişti.

bende merak ediyorum daha önce hiç abone olmadım çünkü biliyorumki kedim gönderdikleri hiçbir oyuncakla oynamaz yaş mamaların hepsini yer ama oyuncaklara patisini bile sürmez

Ballicorekkk

Ben aldım kedim hala oyuncaklarla oynuyor. Her ay farklı bir şey gelmesi kediniz içinde iyi evde sıkılıyorlar sürekli aynı şeylerle oynamaktan. İçine koydukları ürünlerin fiyatı normalde daha pahalı kutuyla daha ucuza geliyor