Dağılan Kedi Kumlarıı

oğlum kumunu inanılmaz dağıtıyor öyle böyle değil ama hergün süpürüyorum pelette kullanamıyoruz sizce nasıl bir yöntem bulabilirim dağılan kumlar için
kalın taneli kum mu kullansam ya da paspas mı alsam ama paspas çözüm getirir mi emin olamıyorum bir türlü

6 CEVAP

idunn

Kalın taneli kumları bilemem ama kullanılmayan bir banyo ya da tuvalete kuyduysanız kum kabını önüne kedi kumları için olan paspaslardan koyabilirsiniz. Daha önce hiç kullanmadım ama etkisinin olacağını düşünüyorum.

duman_cat_world

Hem kalın taneli kum kullanın hem de paspas alın. Çok büyük bir oranda azalacaktır. Denedikten sonra yok yine de cok dagiliyor derseniz, üstten girisli kedi tuvaletlerine goz atabilirsiniz. 🌸

Snzlc

kalın taneli kum ince taneliye göre çok daha az dağılıyor aynı zamanda paspas ciddi anlamda kum tutuyor ben yarı kapalı tuvalet kullanıyorum haliyle kedim kumları hep dışarı atıyor paspasa takılıyor paspastan alıp kabına geri döküyorum

Ikraa

Kalın taneli kum da kullanabilirsiniz ama tırtıklı paspaslar da son derece iş görüyor dağılmamasında önemi büyük tavsiye ederim

önerileriniz için çok teşekkürler

tyguler

delikli paspaslardan tavsiyebederim hem dagilmada ise yatiyor hem kum icine birikince geri kum kabına bosaltip kullanabiliyorsunuz. delikli paspas derken linkteki gibi paspasları kast ettim 👇🏻

https://ty.gl/tsqdqaiko