Biofeline Mi Vetsplus Mı

Tüy dökümü ve bagışıklık güçlendirmek için salmon yag ve tablet almak istiyorum hangi marka daha iyi

7 CEVAP

Ali1994

ikisi de aynı üreticiden, neden daha fazla ödeyeyim ki? Vet's Plus somon yağını aylardır kullanıyorum köpeğimin iştahı arttı mamasını severek yiyor artık ve tüyleri sağlıklı ışıl ışıl. bir süre önce Relax tableti de aldım çok işimize yarıyor

duman_cat_world

Ikisi de iyi markalar ancak ben BioFeline öneririm.

Seymaaacaan

Biofeline bağışıklık destekleyici tabletten o kadar memnun kaldım kiii😻 bağışıklık destekleyici tablet alacaksanız kesinlikle biofeline. Somon yağının tadını her kedi sevmiyor, etkisini görebilmek içinde düzenli kullanmak gerek. Sipariş verdiğinizde biofelineye instagram üzerinden iletişime geçip küçük somon yağlarından isteyebilirsiniz. Kediniz tadına bakar ona göre alırsınız

Esims

Biofeline.

septikbaykus

Biofeline yahut vedavet

Warriorsans

Üretici olarak aynı ve ikisi de güzel markalar ama içerik kıyaslaması yapılmalı. Ben biofeline üriner sistem destekleyici tabletini kullanıyorum vets plus markasının da bağışıklık sistemi destekleyici tabletini kullanıyorum ikisinden de memnunum. Tadını sevip yemiyor kediler iki markayı da ama yaş mamayla karıştırıp veriyorum

Vet's Plus somon yağının üstüne tanımam. Epeydir kullanıyoruz hiçbir yan etkisi olmadı aksine çok iyi geldi yavrumuza.