Lösemi Aşısı

Pamukkkg

merhaba bugün lösemi aşımızın ilk dozonu vurulduk ama pamuğum çok halsiz saatlerdir uyuyor uyandırıp mamasini suyunu içmesi için kaldırıyorum yemiyor içmiyor tekrar uyuyor, aşının etkisi olduğunu düşünüyorum veteriner de öyle demişti ama bu kadar uzun surer mi etkisi sabah yaptırdım hala çok halsiz ve mamasini yemiyor

13 CEVAP

Seymaaacaan

Lösemi ağır bir aşı. Eğer 24 saat sonra kendisine gelmezse hekiminize danışmakta fayda var

indovf

Kendine gelme süresi kediden kediye değişiyor. 24 saate kadar normal yorgunluk. Gayet iyi olacak. Endişelenmeyin

cat_expert

Lösemi aşısı en ağır aşılardan biridir.

Yan etkileri birkaç gün devam edebilir. Kusma v.s. yoksa sorun olmaz.

Pofupof

Lütfen çok çok dikkat edin. 24 saati geçerse derhal veterinere gidin.
Eğer bir şey olmaz filan derse de üsteleyin gerekirse başka hekime gösterin. Korkutmak istemiyorum ama ben kızımı bu aşı sebebiyle kaybettim. Nolur çok dikkat edin

miyav88

lösemi aşısı ağır bir aşıdır eğer 24 saat içinde kedi kendine gelmezse veterinere götür onun haricinde fiv virüs aşısı var onu ben yaptırmamıştım kedime forumlarda çok büyük yan etkilerinin olduğu söylendiği için ve bazı veterinerlerde önermiyor fiv virüsü aşısını yani yaptırdığında kedin yine fiv virüsüne yakalanma ihtimali var hem de kediye yan etki bırakıyor mantığıyla ben yaptırmamıştım ama sen araştırırsın fiv virüsü aşısı öncesinde..

Pamukkkg

teşekkür ederim 🙏

Pamukkkg

çok korktum şuan 🥺 biraz kendine geldi azda olsa suyunu yemeğini yedi ama çok fazla uyudu hala da uyuyor yarın sabah devam ederse mutlaka gideceğim çok teşekkür ederim arkadaşlar

yyagmmurrrrr

ben vurdurmadım ama tercih meselesi veterinerler de ikiye ayrılıyor lösemi aşısı konusunda

Palyaco

Sabaha kendine gelir bizimkide öyle olmustu

AleynaParlak

Ben 1 doz yaptırdım benim kedim 1 gün kendine gelemedi çok fazla tavsiye etmiyorum eğer çifleşmicekse çifleşicekse kesinlikle vurulsun

gokceoztel

eğer çifleşmicekse yaptırmayın

ousanuss

Teşekkür ederim yorumlarınız için bende yaptırmaktan vazgeçtim

Pamukkkg

hayır çiftleştirmicem ilkni oldu ikincisini yaptırmama kararı aldim