Eve 2. Kedi

kittenlove01

merhaba, sitede yaklaşık 1 yaşında dünya tatlısı bi bebek var. çok sevgi delisi daha mama yemeden dakikalarca teşekkür edercesine sevdiriyor. ev 1. kat sürekli odamın camına geliyor. sanki o bizi sahiplenmiş gibi hissediyorum dışarda olmasını hiç istemiyorum.. ama ailem 2. kediye hiç sıcak bakmıyor. ikna yöntemleriniz var mıdır bunun için hahahah. bir de eğer olur ve kabul ederlerse (imş) evdeki kızımla nasıl tanıştırmalıyım o da 1 yaşında ikisi de dişi. ua da sokaktan alıp eve getirmek ne kadar doğru öyle bağımsızlığa alıştığı için falan bilemiyorum önerilere açığım

3 CEVAP

benim ailem asla izin vermez ikinci bir kediye ne yapsamda izin vermediler çünkü bir ara sahiplendim çünkü sokakta baktığım bir kediyi işte sokakta yaşayamaz filan demiştim ikna olmuşlardı ama tarço bey izin vermedi tabiki bir hafta kaldı zaten bizde, işte o zaman çok streslendi tarçın tüyleri dökülmeye başladı iştahı azaldı bize yanaşmaz oldu filan bizde geri bırakmak zorunda kaldık kediyi sokağa sizde ailenize işte dışarıda yaşayamaz kedime arkadaş olur filan derseniz izin verir belki aileniz ama tabi kediniz alışırmı onuda sorgulamanız lazım belkide aynı tarçın gibi yapar :/

baranertaga

Sen sok onu eve sokaklarda yapamıyor hep peşimde geziyor de kabul edebilirler. Evdeki kedinle de yavaş yavaş alıştırırsın. Önce ayrı tutarsın birinin geçtiği yerden ötekini geçirerek kokularını alıştırırsın. Bence olur bu iş

Aysesonmezz

Ne yaptınız acaba? Alabildiniz mi eve kediyi?