Kedim Bana Tısladı

Nrydiry

Kedim dışarıdaydı, başka bir kedi daha vardı, birbirlerine yaklasmiyorlardi pek, ben de yemek yiyeceğiz diğer kediler boğmasın diye kediyi eve alıcaktım, benim alacağımı anlayıp kaçtı, ben de biraz kovaladım, sonunda tam alacaktım bana tısladı, şok oldum. Kucağıma aldım, bir daha tısladı yüzüme, korkup bıraktım ben de.. daha sabah sarmaş dolaştık, şimdi ne oldu da khhhladı anlamadım. Zorladım diye mi böyle oldu? Şimdi bir daha gelmek istemeyecek mi asla? Veya beni sevmeyi bırakır mı?

5 CEVAP

indovf

Endişelenmeyin. Benimki de başka kedilerin yanındayken bana çok tıslar. Muhtemelen diğer kediye gerildi siz de o an gelince size yansıttı. Eve o an için gelmek istememesi hiç istemeyecek demek değil. Kendinizi düşünün, arkadaşlarınızlayken eve gelmek istemezsiniz bı süre. Veya biriyle tartışınca çevrenize de bu gerginliğiniz yansır. Anlık bir şey

miyav88

@Nrydiry kedinin inadı aç kalana kadardır :D tısladığına bakma o yine senin yanına dönücektir..

tıslaması gayet normal birşey benim kedim ev kedisi olmasına rağmen bazen böyle yapabiliyor belki bir yerine birşey olmuştur bu yüzden onu aldığınızda canı yanmış olabilir

Nrydiry

Bana tısladı diye küsmüştüm, eve girdim sonra miyav miyav bir ağlama sesi, ilk umursamadim küstüm diye sonra hava kararıyor diye gittim, bulamıyorum bir türlü, her yere bakıyorum, ağlıyor, susmuyor, bulamıyorum.. sonra sesin kaynağını buldum, ağaca çıkmış, kalmış orada, naptık ettik indiremedik, çok yukarı çıkmış, ağaçta baya uzun ve çok dallı, sonra babam çıktı zar zor, bizimki de babama yapıştı, çok korktum, ellerim titredi.. bir daha hırlasın dövsün beni, küsmeyeceğim.. siz siz olun kedinize küsmeyin, bir de indiremeseydik de ölseydi valla yikilirdim.. 😿

Yagmuuuur

Meraketmeyin ben kedimi kuzenime getirmiştim kuzenimde tutarken hep tısladı bağardı ve bunu hep yaşıyoruz sonrada hiç bişey olmuyo