(Kaka Fotoğrafları Var Rahatsız Olanlar Bakmasın) Kedim Tekrar İshal!!

Badem22

(1. Fotoğraf ilk hali 2. Fotoğraf tedaviden sonra )

Daha önceden sorduğum soruları gören varsa bilen bilir uzun zamandır kedimin ishali ile uğraşıyorum. Bi kaç aydır kedim ishaldi bunun üzerine 4 günlük bir tedavi gördük. Tedavi süresince bir gelişme olmadı. Sonradan yavaş yavaş toparladı ikinci fotoğraftaki haline geldi yani normaldi. Tam olarak bir hafta normal kaldı dışkısı. Bu gün yine patisini batırmış, gidip baktım yine ishal olmuş. Artık çok üzülüyorum tam iyileşti derken tekrar eski haline döndü. Büyük indirimler, uğraşlar sonucu anca 4 günlük tedaviyi 250tlye yaptırdık. Tekrar aynı iğneleri, hap yutturmayı, ilaç içirmeyi yaşamak istemiyorum. Ne yapmak gerekiyor benim gibi tedavi gördükten sonra iyileşip tekrar eski haline dönenler nasıl bir yol izlediğinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

22 CEVAP

Badem22

Söylediğiniz markalar bütçeme pek uygun değil. Zaten önceden mama hakkında soru sormuştum bi kaç mama önerilmişti değiştirmeyi düşünüyordum zaten artık net değiştireceğim ama dediğim gibi bütçeme göre biraz fazla.

Badem22

Söylediğiniz ürüne baktım siteden siteye fiyat değişiyor ama ürün aynı mı pek anlamadım siz kaç tlye nereden almıştınız acaba ?

Badem22

Saydığınız mamalar için çok teşekkür ederim onlara da bakacağım :)

Badem22

Evet internette 50 den daha ucuza da var daha iyi olur benim için ondan yakın zamanda almaya çalışacağım teşekkür ederim :)

Badem22

Evet bir kaç kere yoğurt verdim açıkçası pek severek yemedi normalde laktozsuz kefir veriyordum ama yoktu o yüzden yoğurt verdim ondan olmuş olabilir mi mama dışı bişey vermemeliyim galiba kedimin sindirimi hassas.

Badem22

Reflex kullanmam sonucu 250 tl ödemedim öncesinden araştırmadan pek bilgim olmayan bir mama alıp hata yapmıştım. Kendi doktorumuz bize reflexi tedavi ile aynı anda başlattı yanlış anlaşılma olmasın.

Badem22

Çok teşekkür ederim 🙏🌼