Kızak Hareketi

Berrefilizzz

Kedim az önce kaka yaptı gayet güzel şekilli sağlıklı kaka çıktı poposunu yere sürttü ve kaka bulaştı yere acaba anal kese iltihabı olabilir mi varsa da nasıl anlayabilirim az önce biraz daha kaka vardı poposunda 4 döndü resmen bezle sildim

7 CEVAP

Badem22

Benim kedim de yapıyordu bunu ne ara nasıl vazgeçti bunu yapmaktan bilmiyorum elimde bezle halıyı silmek için tuvaletten çıkmasını bekliyordum. Bazı kediler poposu kirli diye yapabiliyormuş.

elifmrtl1

Benimki de yapıyordu. İç parazit çıktı.

Nisaxira_

Anal kesesi patlamış olabilir endişe etmeyin kedilerin anal keselerinin patlaması kötü birşey değildir hayvanlar rahatlar

Nisaxira_

Anal kese kokusuyla kaka Kokusuyla ayırt edebilirsiniz anal kesesiyse bir problem olmaz ama bunu sürekli yaparsa iç parazit olabilir

Bitarcin

Aynısını dişi kedim de yapıyor aşıları düzenli olmasına rağmen anal keselerini patlatıyorlar diye biliyorum yine de en iyisi veterinere danışmak

Berrefilizzz

Teşekkür ederim cevaplarınız için pis diye yapmış büyük ihtimal

bir arkadaşımın kediside böyle yapıyordu veterinere götürdü anal kesesi dolmuş bu yüzden öyle yapıyormuş