Güvendiğimiz Dağlara Kar Yağdı

CalicoMinos

Komşumuza verdiğimiz kedi bize kesinlikle dışarıya, birine vermeyiz dediler güvendik verdik bugün yavruyu 1 dj görmek istedim onlarda sahiplendirdik dedi duyunca hüngür hüngür ağladım madem böyle yapacaklar niye aldılar sahiplendiler sinirim bozuluyor bir heves uğruna kedi sahiplenmeyin gerçekten, aklıma geldikçe ağlamak istiyorum verdikleri kişinin kedisi varmış yanına almışlar.

7 CEVAP

Renklipati

Elden ele oyuncak gibi veriliyor yazık valla bu canları bir rahat bırakın artık,ya hiç almayın alınca da sahip çıkın çocuğunuzu veriyormusunuz elden ele millete, böyle insanlara can emanet edilmez

indovf

Şaka gibiler gerçekten

miyav88

umarım gerçekten sahiplendirmişlerdir hayvanı elden ele oyuncak değil bu sahiplenen insanda umarım düzgün bakar hayvana ya barınağa ya da sokağa atmamıştır inşallah..

Palyaco

Guvenmediniz hiçbir kimseye sahiplendirmeyin

diablerose

insallah cok mutlu olacagi omurluk yuvasina kavusmustur

Snzlc

gerçekten yazık ya

Phoenix3

Bari size haber verseymişler bu ne sorumsuzluk böyle