Yavru Kedi Vitamin Önerileri

BIDIBIDI

2-4 aylık bir kedi için hangi vitaminleri kullanmalıyım?İyi bir yaş mama ve kuru mama kullandığımda vitamin fazla olur mu?

5 CEVAP

duman_cat_world

Kaliteli kuru mama ve yaş mamalar kullanırsaniz vitmain takviyesine gerek kalmayacaktir. Her seyin fazlasi zarar. Actiginiz baska bir postta Acana First Feast alacağınızı söylemistiniz, vitamin takviyesi yapılmasına gerek yoktur. 😊

bence daha küçük vitamin için ama illada kullanıcam derseniz yavru kedi maltlarından kullanın biofeline ve gimcatta var o çeşidinden

FfUuRrKkAaNn

gimcat kitten paste

Snzlc

ben kedimin suyuna aminosol karıştırıyorum gayet sağlıklı daha çok su içiyor iştahı açılıyor. aminosol öneririm ama miktarı çok önemli bununla beraber belirtmeliyim ki aminosol b vitamini ve aminoasit kompleksi bütün vitaminler yok

AleynaParlak

Kuru mama: royal canin, acana
Yaş mama : farketmez ama Yine iyi markalar su oturanı yüksek markalar ND , Schier gibi içeriklerine bakıp alabilirsiniz