Yavru Kedimde Yara

Sudedemrts

Yavru kedimin sırt bölgesinde belli bir alanda tüy olmadigini farkettim elimi gezdirince sert birsey daha vardı derisinde kabuk gibi sizce ne olabilir

5 CEVAP

Kevserhaksever

pek çok şey olabilir pire ısırığı, mantar, alerji.. Kontrol ettirin bence.
Çok geçmiş olsun :)

Sudedemrts

Teşekür ederim 3 gün önce aşı olmuştu ondan kaynaklı birsey olabilir mi

Kevserhaksever

ne aşısı oldu

Kevserhaksever

yani bölgeyi kaşıyıp bu şekilde yara yapabilir mi kestiremedim siz takip edin durumu cilt ve deri hastalıklarında erken müdahale önemli

Sudedemrts

Karma aşı oldu ama iç parazit aşısında boyle birsey olmamıstı hiç kaşımadı da bir süre gözlemleyip veterinere götururum öyleyse