Kedimin Üst Üste İki Tırnağı Var Acil

bulutlara

Bugün fark ettim kedimin arka Patisinde tırnağının altında küçük bir tırnak daha olduğunu fark ettim bakar mısınız bi

9 CEVAP

duman_cat_world

Normaldir, tırnakları böyle çıkıyor. 🐾🐾 Biraz bizim tırnak yapımıza benziyor.

miabia

aynı sorun bizim kedimizde de var henüz veterinere götüremedik götürünce bilgilendireceğim , patisinin alt kısmında tırnak çıktığını ben ilk defa görüyorum o yüzden siz de bir danışın isterseniz kendi veterinerinize

bulutlara

Ama biraz kanamış gibi küçücük bir şey ilk önce anlayamadım ne olduğunu sert bi yapısı var tırnak demi kesin

Seymaaacaan

Fotoğraf tam net değil. Eğer ince kağıt gibi bi katsa normal

bulutlara

Miabia
Veterinerinize gösterdiğinizde bizi de bilgilendirir misiniz

miabia

Bu gün götürücez size de haber veririm 👍🏻

miabia

Bizim veterinerimiz nasır olduğunu önemli bir şey olmadığını söyledi kendiliğinden düşer dendi

yyagmmurrrrr

fotoğraftan tam anlayamadım ama takipte kalın tırnak dönmesi vs olmasın

gokceoztel

veterinere başvurun