Bağıran Oğluş

nurteinn

1 buçuk yasindaki erkek kedim, gündüz mışıl mışıl uyuyor.Gece de bağırıp bizi de uyutmuyor ama her gece istisnasız bağırıyor.Ne yapmak gerek arkadaşlar?

6 CEVAP

Snzlc

kızgınlıkta olabilir geçtiği anda kısırlaştırmalısınız

theyusra

erkek kediler bağırmaz dişi kediler bağırır ama istisnai bir durum varsa bilemem tabi. kediler gece canlanan hayvanlardır ama uzun miyavlamalar ağrının/acının işareti olabilir, en iyisi bir veteriner kontrolü yaptırmak.

Berrefilizzz

Bizimki kapı kapalı diye inadına bağırıyor çünkü yanımda uyumak istiyor belki öyle bir şeydir erkek bizimki bu arada 4 senedir böyleyiz

Bcanaydn

2 yaşını geçti ki bunu yazarken da bağırıyor şu an. Son 5 6 aydır böyle mümkünatı yok susmuyor gece gündüz farketmez. Bağırıyor yanına gidiyorum sevdiriyor iki adım atıyor yine bağırıyor böyle böyle bütün evi tavaf ediyoruz. İlk başlarda çok tatlı geliyordu ama şimdi iyice ev halkını köleliğe bağladı:) yanına gidip onu sevene kadar susmuyor sesini bazen Yükseltiyor yine de gitmezsen sinirleniyor yanına gelip pati atıyor

septikbaykus

1 ) Kısır değildir ve kızgınlığa girmiştir

2 ) Sevgi pıtırcığıdır bi yere kapatıldığı için bağırıyordur

3 ) Canını yakan bişey vardır

septikbaykus

1 ) Kısır değildir ve kızgınlığa girmiştir

2 ) Sevgi pıtırcığıdır bi yere kapatıldığı için bağırıyordur

3 ) Canını yakan bişey vardır