Kedimin Poposunda Kum Var

Kedimin poposunda küçük bir kum var ve kendisi çıkaramıyor.Kedim daha 1 aylık. Ve bu 2. defa oluyor. Ne yapabilirim?

14 CEVAP

iAllMoon

tutun alın :D benimkinde de oluyor hep bugün yine vardı almadım hep benden bekler kendisi çıkarsın artık diye.

Seymaaacaan

Kakasını yaparken yapışmıştır. Rahatsız edeceğini sanmıyorum ama rahatsız ettiğini düşünüyorsanız siz çıkarabilirsiniz

Snzlc

bir daha ki tuvaletinde akar gider bence idrarı ile falan

septikbaykus

Temizleyebilirsiniz ?

zira kendisi daha yavru

Yumosi

kedi fırçaları ile tarayın hemen çıkıyor, ben çözümü böyle buldum. kesinlikle tavsiye ederim.

Ikraa

Bir pamuk parçasıyla alabilirsiniz yavruyken benim kedimdede oldu

duman_cat_world

Yavru kediler tam temiz bi şekilde tuvaletlerini yapamıyorlar b
hele bir aylık çok küçükmüş, yardım etmeniz gerekiyor. Tuvaletini yaptıktan sonra ıslak pamukla poposunu silebilirsiniz.
Yerim ben o popişi 😁😻

yyagmmurrrrr

yavru olduğu için kendi temizleyemiyor olabilir siz müdahale edebilirsiniz ıslak bir bez yardımıyla silin

Ozgcrn

Temizleme mendilleri oluyor onunla alabilirsiniz ya da ıslak pamukla. Islak mendil tercih etmeyin

Mia_elsaa

Tuvaletini yapınca düşer normal bi durum rahatsız oluyorsanız ama kendiniz temizleyebilirsiniz

simsek_sevval

Gayet normal hep yaşanan bir durum ve kediniz daha çok küçük

simsek_sevval

Gayet normal hep yaşanan bir durum ve kediniz daha çok küçük

simsek_sevval

Gayet normal hep yaşanan bir durum ve kediniz daha çok küçük

Yavru olduğu için henüz popsunu temizleyemiyor olabilir. Bir pamuğu hafif suyla ıslatın ve poposunu silin. Zamanla alışacaktır kendisi temizlemeye.