Kedimin Patisinib Altında Tırnağa Benzer Bir Şey Çıktı

miabia

Merhaba kedimin patisinin altında tırnağa benzer bir şey çıktığını farkettim bu nedir acaba bilgilendirebilir misiniz ? Orada tırnak çıkabilir mi kesilirse bir sıkıntı çıkarır mı ? Şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

Enesdgn

fotoğrafı güneş ışığı altında flaşsız çekerseniz daha net anlaşılır, ayrıca gecikmeden veterinere gidin burada bizim yardımımız bir yere kadar onlar gerekli durumu size daha iyi bildirir. Geçmiş olsun şimdiden

diablerose

buaralar herkes buna benzer resimler atıyor. nasır gibi gorunuyor, ama bilmiorum

Benim kedimde de böyle bişi oldu hemen hemen aynısı veterinerimi aradığım da cımbız yardımıyla çekmemi söylemişti bende korka korka çektim.
Sonra çıktı, kanama vs olmadı

Veteriner de kumdqn kaynaklı olabilir yada nasırdır demişti ben evde çıkarttım kendim ama siz isterseniz bi arayın

miabia

Biz de bugün veterinere götürdüğümüzde nasır olduğu söylendi ama çok agresif olduğu için tırnaklarını kestiremedik nasırda bir süre sonra düşer dendi, çok teşekkürler bildilendirdiğiniz için 🙏🏻