Kedi Lazeri

ebrardogan

Kedim için petlebiden birşeyler almıştım. Bunlarının içinde kedi lazeri de vardı. Fakat bir türlü lazeri açamadım. Daha önce yaşanlar var mı

4 CEVAP

Renklipati

Açamadım derken,pil yuvasını kontrol edin pilleri ters takıyorlar ışık açılmasın diye onları çıkarıp düz yerleştirin

Ozgcrn

Lazerle oynatmasanız 😇 kedilerin psikolojisi için pek iyi bir oyuncak olduğunu düşünmüyorum 😇

ebrardogan

Zaten o yüzden lazeri tuttuğu anda kapatıyorum. tutmuş hissi uyandırıyor. Sonra da ödül maması veriyorum

duman_cat_world

Lazerle oynattıktan sonra ödül maması falan verirseniz ve kısa süre için oynatırsanız bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. 😺🐾