3 Aylık Yavru Kedime Nd Mama Aldım Gelmedi Daha

Alarnurr

Pazartesi günü gelecek ben bu 3 4 gün ne vereceğim kızıma cinsi tekir bu arada yakınlarda veteriner falan da yok mama alacağım

11 CEVAP

duman_cat_world

Ciğer, tavuk, hindi, balık et olarak ne bulursanız :D Onun disinda yogurt ve kefir de az olmasi sartiyla verilebilir.

Bir dahakine daha dikkatli olun, mesela bizim mamamız 3-4 gün yetecek gibi durdugu zaman siparis veriyorum zaten geliyor o zamana kadar. 🌸

indovf

Her şey yazılmış ek olarak haşlanmış yumurta sarısı (bir çay kaşığı kadar) Doyurmaz fakat yararlı ve de çok seviyorlar.

Palyaco

Ciğer alıp haşlayın ufak ufak doğrayın mama gelene dek

septikbaykus

Hindi ve ciğer haşlayın . 1 günde yaş mama verirsiniz

theyusra

ciğer, tavuk, et, balık, haşlanmış patates, kefir, yoğurt, az peynir, bezelye

indovf

Marketlerde de mama satılabiliyor. Kuru mama almayın bence yoksa geçiş zor olur. Ama yaş mama verebilirsiniz(1-2 tane sadece. Çok olursa alışır ve kuru mama istemez)

simbakedi

1-2 parca haslanmis tavuk sizi 1.5 gun goturur nerdeyse. azcik tavuk haslayinca parcalayinca zaten yrim kase cikiyor. kedim cok obur olmasina ragmen onun bi ogunune yetiyor bu yarim kase. sizinkinin 2 ogunune denk gelir tahminimce cunku benimki 5 kiloluk dev :D

FfUuRrKkAaNn

evde et tavuk balık haşlayıp verebilirsiniz yoğurt verebilirsiniz haşlanmış yumurta verebilirsiniz diğer bir seçenek marketten yaş ve kuru mama almak

iremdemir16

Yoğurt, su ile süt karışımı, haşlanmış et tavuk balık (kemiksiz).

Snzlc

yakın bir marketten tavuk alıp başlasanız bile idare eder

Snzlc

*haşlasanız