Kedi Kum Önerisi Fiyat Perfm Olan

cereenpir

magicsand vanilya kokulu ve lindocat sabun kokulu kumları kullandım magicsand ne koku tutuyor,ne düzgün topaklanıyor,çişi her seferinde dağılıyordu ve kumu temiz tutmak mümkün değildi,lindocat koku olarak daha iyi bi performans vermisti topaklanmasıda idare ediyordu.önerebileceğiniz uygun fiyatlı dağılmayan düzgün topaklanan bir kum var mıdır kokusuda iyi tutan bi koku olursa cok sevinirim ama topaklanma daha önemli

5 CEVAP

septikbaykus

Uygun fiyat kaç tl sizin için ? 10 kg 50 tl çok mu misal ?

Ikraa

Lindocat öneririm hem etrafa çok saçılmıyor hem çok güzel topaklanıyor hemde güzel koku hapsediyor

cereenpir

yani 10lt 35e almıştım lindoyu mesela ama 20lt magicsandida 35e aldım lindo daha cok gitti daha temiz kullanabildi kedim o yuzden kum iyiyse fiyat araştırmasıyla uyguna almaya calisirim

duman_cat_world

Proline gayet uygun biz memnun kalmistik. Ancak Proline'ın fiyatına Catmania almak daha mantıklı bence, hiç tozutmuyor çünkü.
Abartmıyorum, gerçekten Feles gibi, hic tozutmuyor.

septikbaykus

Ben biokatsın son kumunu yada reflex maviyi öneririm. 10 kg 50 tl gibi fiyat. 20 lira için koku ve dağılma çekilmez bence.

Birde nicelik değil nitelik önemli. Kaliteli ve daha iyi topaklanan daha uzun gider.