Cinsi Ne

Aleynademirtas

Bu köpeği dün akşam sahiplendim ama cinsinden tam olarak emin olamıyorum bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim

9 CEVAP

duman_cat_world

Ağağa çok tatluuuu 😍😍😍 Cinsini tam olarak bilemiyorum, köpekler uzmanlık alanım değil :D

MrMirmir

Merhabalar, minik dostunuz için sizi tebrik ederim. Maşallah çok tatlı bir minik.☺️
Tam emin olmadığım için ırk belirtemeyeceğim ama veteriner hekiminiz muhtemelen size doğru bilgi verecektir.
Sadece hayırlı olsun demek istiyorum sizlere :)

simbakedi

o kadar kucuk ki asik oldumm cok guzell❤️❤️❤️ masallahhh. irki icin yorum yapilmayacak kadar kucuk bence. bu yastaki hepsi birbirine benziyor valla :D buyudukce ortaya cikar. hayirli olsunn

çok tatlıı yaa yicemmmmm umarım bir ömür boyu sizinle birlikte mutlu bir yaşam sürer :) ama çok küçük olduğundan cinsini tahmin edemedim yaa

PumCatLitter

Bu kadar küçük köpeğe yorum yapmak da çok zor çünkü köpekler kedilerden ziyade1-2 hafta içerisinde birden büyüdükleri için cinsleri ancak o zaman belli oluyor.
google lens ya da görsellerden arama yapabilirsiniz

Aleynademirtas

annesinin bu yavru dışında 5 tane daha yavrusu vardı artık emzirmiyordu zorunlu olarak bu kadar küçük aldık biz ek takviyeler ve süt tozuyla besliyoruz veterinere de götürdük emin olun gözümüz gibi bakıyoruz oğlumuza

theyusra

çok sevindim umarım beraber çok güzel yıllarınız olur! ✨

theyusra

bu köpek çok küçük, umarım sırf yavru olsun diye köpeği bu kadar küçükken annesinden ayırmamışsınızdır. cinsine gelince terrier/sokak köpeği kırması gibi duruyor.

Kader767803

Bilemedim ama vet size söylicektir