Kedi Yolculuk Yontemleri

Johcann

Arkadaşlar merhaba. İstanbul da bulunan bi abim yavru kedisini getirecekti bana ama kendisi gelemedi ben mersin de oturuyorum kedi yi mersin e getirtmek için nasıl bir yöntem kullanabilirim yavruma zarar gelmeyecek bir şekilde bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim

5 CEVAP

Sznyll

Pet taksi kullanabilirsiniz

Johcann

Önerdiğiniz bir firma var mı ?

Sznyll

Ben izmirde olduğum için bildiğim bir tek pet taksi izmir var diğer yerler için bilmiyorum instagramdam araştırabilirsiniz

AleynaParlak

Havanlar için özel olarak taksiler arabalar var ve çok iyi bakıyorlar