Ölürken Kan Kusması?

Arkadaşlar kedimi veterinere götürdüm zehirlendi dedi sonra başka veterinere götürdüm kan değerlerine baktı enfeksiyon kapmış dedi ciğerleri çok kötü dedi 3 gündür serum ve antibiyotik yapıyor bugün sabah kötüleşti titreyerek ve ağzı açık şekilde hızlı hızlı nefes almaya başladı kendini yerden yere vuruyordu birden bişe oluyordu ayağa kalkıp koşup düşüyordu veteriner yanıma getirin dedi ama biz alamadık dokununca cırmalıyordu 2 saat böyle oldu sonra simsiyah kan kusarak öldü enfeksiyon falan değilde başka bişeyi falan olabilir mi kan kusması neyin belirtisi

5 CEVAP

Aslideniz23

Çok üzüldüm eminim acınız çok büyüktür başınız sağolsun tam nedenini bilmiyorum ama eğer kediniz yavruysa bu kadar çok ilacı kaldıramadığı için ölmüş olabilir şimdiki veterinerlerin çoğu paragöz para almak için yanlış ve fazladan tedavi uyguluyorlar

Ebranur

Neyden zehirlendi bu arada çok geçmiş olsun okurken gözlerim doldu çok zordur umarım atlatırsınız

Palyaco

Başınız sagolsun cok kotu bisey

Renklipati

Başınız sağolsun durduk yere evdeki kedi neden zehirlendi iğneler mı ağır geldi miniğe arkadaşlar veterinerinizi çok iyi araştırın seçin bu kaçıncı vaka duyuyorum burada

Arkadaşlar anlatamamışım kedi zehirlenmedi bi veteriner farklı öteki farklı dedi hastalığının ne olduğunu anlayamadık sadece neden öldüğünü merak ettim ölürken çok koyu renkte kan kustu iç kanaması olabilir mi