Kedimin Patileri Hep Çiş Oluyor

VeyselYusuf

Kedim 3 aylık yavru Tekir kedi. Tuvaletine gittikten sonra patileri hep sarı ve çiş kokuyor. Buna nasıl bir çözüm önerirsiniz?

3 CEVAP

simbakedi

su damlatip patilerine yalamasini saglayabilirsiniz. eger yalamiyorsa da siz silin. kumunun ustunu kapatmayi ogretin buyuk ihtimalle kumunu kapatmadan once ustunden geciyordur. patisine isedigini dusunmek istemiyorum yani :D ama daha cok kucuk ilerde alisir merak etmeyin. bazi kediler cok titiz oluyorken bazilari da boyle buyudukce titizlesiyor. benim kedim 2,5-3 aylikken bize geldiginde kumunu kapatmayi da biliyordu her yerini temizlemeyi de. sans yani

üstüne basıyordur o zaman çişinin :D eğer yavruysa henüz normal benim kedimdede öyleydi şuan 1,5 yaşında tuvaletini gün boyu tutar ama asla hiçbiryere yapmaz mesela kum kabı dışında aynı şekilde çişinede basmıyor artık :-D

VeyselYusuf

Teşekkürler deneyeceğim