4 Günlüğüne Yanlız Kalan Kedi

Yagmuuuur

Anket

Bişey olmaz
(8 oy)
Bişey olabilir
(8 oy)
Toplam (16 oy)

Kedim yanlız olduğunda arasıra ağlıyo ve hepimiz gittiğimizde neyapıcağını bilmiyorum arasıra biri gelip bakıcak ama yinede çok korkuyorum 4 günlüğüne tatile gidiyoruz aslında daha çok var ama yinede çok korkuyorum aslında kuzenlerime bırakıcaktık ama onun kedisi kedimden nefret ediyo oyüzden götüremiyorum aslında gelip bakıcak kişi yine daha önceden kedi beslemiş ve kedimi çok seven biri bunu yazmamın amacı içimi rahatlatmak

3 CEVAP

miabia

Gün içinde biri gelip bakarsa mamasını suyunu tazeleyip azcık oynatırsa sıkıntı olcağını sanmıyorum, kediniz sessizliğe alışkın bir kedi değilse tv yi açık bırakmanız psikolojik olarak daha rahatlatır.

indovf

Her gün kontrole gelindiği sürece sorun olmaz. Ama gelen kişiyi daha önce görmüş olmalı veya yeni kişilere stres olmuyor olmalı. Daha rahat etmesi için iki kedi kumu koyabilirsiniz. Camlar da açık olmalı ki bunalmasın. Kedi filesi olmalı yani camlarda

Yagmuuuur

Gelen kişiyi tanıyo teni kişilere stres olmaz misafirlerden korkmaz teşekkürler