Köpeğimi Zehirlemişler?!

Nermintaskin012

Günde 1 saat değişiklik olsun diye balkona çıkartıyordum Dino'yu. Dino'yu dışarı çıkarınca

hazır kendi kendine oynarken bende kedimin kumunu temizleyeyim diye içeri girdim. Ya sadece 10 dakikada olmuş herşey. 10 dakika sonra yanina gittim yatıyordu. Oyuncaklarını getirdim yerinden bile kalkmadı. Köpüklü kustu sonra. Apar topar veterinere götürdüm. Saat 1'den beri buradayım beni hala içeri almıyorlar. Ya anlamıyorum küçücük hayvanın size ne zararı oldu? Havlama huyu yoktu, kimseyi incitmez, ısırmaz. Durduk yere niye küçük bir canı öldürmek istersin ki?! Vicdansızlığın kaçıncı evresi bu?

12 CEVAP

Renklipati

Allah korkusu kalmamış bu insan dışı yaratıkların.. kişilikleri bozuk ne beklenir ki bunlardan anca ağzı dili olmayan masum canlara zarar versinler vicdan yoksunları

Palyaco

Vicdansız insanlar hep var hasta ruhlu o insanlar 1 tanesi denk gelmiyor bana kafasını bacağını kolunu kırım

simbakedi

hemen atlatir umarim cok gecmis olsun :( eger biri zehirlediyse acisi ondan kat kat ciksin insallah

FfUuRrKkAaNn

o insanları aynı şekilde öldürmek geliyor insanın içinden

Ozgcrn

Gerçekten çok kötü oldum okuyunca acınızı tahmin dahi edemiyorum Allah size bağışlasın yavrucağızı. Bunu yapanlardan hemen belalarını bulurlar inşallah. Civarda kamera varsa şikayet edin

buduu

gerçekten çok kötü...dicek söz yok :/

Meltemmx32

Ben olsam kıyameti koparırdım

Gimlihanim

Yazıklar olsun ya. Artık diyecek hiçbir sey bulamiyorum.

Phoenix3

Vicdansız yaratıklar. Artık bir sebep bile gerekmiyor. Resmen nefret saçıyorlar şu masumlara. Umarım kendi de aynı şekilde kıvrana kıvrana geberip gider. Umarım bir an önce iyi olur Dino 😔

Prensesimmm

Pislikler 😡

Çok geçmiş olsun :(

GlsmKrpk

Bugün bir veteriner hekim sokak hayvanlarını beslediği için komşusu tarafından öldürürdü, ailesi yaralandı.
İnsan değil bunlar şeytan !!
Köpeğiniz sağlığına kavuşur inşallah. Çok geçmiş olsun