Kedimin Patisine Ne Olmuş

Hilalllllll

Anket

Ciddi birşey benziyor!!!
(3 oy)
Ciddi bişey deyil geçer
(3 oy)
Toplam (6 oy)

Merhaba iyi günler bahçede beslediğim 3 aylık dişi bir yavru kedim var evimiz müstakil tarla felan var annesi dün yavrularını alıp mısır tarlasının içine götürdü dün akşam geldi buğün kucama aldığımda patisinin arasında siyah bişey yapışmış gibi buğün yarısına kadar çekebildim sonra canı yanmaya başladı hemen bıraktım sizce ne olabilir ciddi bişey mi? yürümesine sıkıntı yok. Şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

Palyaco

1 hafta boyunca zeytinyağı sürün pamuk yardımıyla 1 hafta sonrasında duzelir

Hilalllllll

Evde zeytin yağ yok gidip anlıcak kadar param yok paşka evde ne kullana bilirim sirke ve suyu karıştırıp sürsem iyi gelir mi?

dezgicavus

Yaraya sirke ve su sürülmez. Sanırım partisinde yara tarzı bir şey olmuş. Aktarlarda küçük boyutlu zeytinyağı veya kantaron yağı satılır onlardan alabilirsiniz.

zeytinyağı yoksa vazelin sürün geçer bence

ama dikkat edin yalamaya çalışmasın benim kedim vazelin görünce saldırmaya yemeye çalışıyor çünkü

Hilalllllll

Yara olsa kızarık felan olamaz mı? Bende tam bilmiyorum. Yarısına kadar çektim aynı bişey yapışmış gibi