Kısırlaştırılmış Mama Önerisi

Leoteo

Merhaba 2 ay sonra kedimi kısırlaştırıcam sonrasında mama değişikliği yapıcaz öneriniz nedir şu an hills kullanıyoruz ama iştahla yemiyor gibi geliyor

8 CEVAP

happycat kullanıyoruz biz kedim gayet iştahla yiyor ama siz yinede deneyin birkaç markayı kedinizin iştahla yediği ve içeriği temiz olan bir markayı seçebilirsiniz

Merve7

Brit care, proplan,sanabella,advence gibi mamaların kısırlarına bakabilirsiniz

haticeseven

çok hareketli bir kedi değilse nd acana gibi mamalar ağır gelebilir. veterinerlerin çoğu proplan somonlu öneriyorlar kısır kediler için

Palyaco

Tester alıp deneyin derim

pablopicasso

Proplan kısır somonlu kullanıyoruz. Proplandan başka mama yemediği için 🤯🤯 ama memnunuz, tüy sağlığı ve kilo şimdilik gayet iyi.

Bitarcin

Ben prochoice kullanıyorum tester alarak denedik ondan önce mystic la vital golosi kullandık prochoice den memnunuz fiyatları da abartılı değil

Denizygt

True Instinct markasının mamasını tavsiye ederim içeriği çok iyi bir mama

betulkhvci

Royal Canın Sensible kullanıyorum. Tavsiye ederim.