Mama Seçimi

Marslipati

Herkese merhaba 4 buçuk aylık bir kedim var ve royal canin kitten kullanıyorum pek emin değilim royal canin den yani yorumları fln kafamı karıştırıyor. Mama değişikligi yapmak istiyorum sizce kedim için en sağlıklı mama hangisi olur ve çok uçuk fiyatlı bir mama alamam yine kilosu 60, 65 fln olabilir şimdiden önerileriniz için teşekkür ederimm :)

23 CEVAP

Palyaco

Ben bu siteden alıyorum hep royal canin hills proplan nd acana orjin 11 aylık kedim ve tüm bu mamalar dışarıdaki canlara yaradı afiyet olsun benim kedim cok cok seçici exclision sevdi sadece ve tüy kalitesi mükemmel oldu diski kokusu ve ağız kokusu hiç olmadı ben sadece verdiniz paranın hakkını almanız için yorum yaptım almak yada almamak sizin biliceniz verdiğim paranın hakkını veren mama exclision

haticeseven

biraz da kedinin hangi mamayı yediğine bağlı . kedime nd kullanıyorum sokaktakiler için aldığım mamadan yemek istiyor..

duman_cat_world

Aynen 10 kg olarak aldiginizda Bozita, Felicia'nın fiyatına geliyor! Petlebi'de maalesef satışı yok, markamam.adan bakabilirsiniz. 🌸🌸

Marslipati

Teşekkür ederim bakicam felicia ya :)

simbakedi

ben t rendyoldan nd tavuklu narli 5kiloyu 300e almistim indirimli :) ayni sekilde indirimli nd ocean kitteni 350ye aldim :D bulabilirsrniz nd de 60-70tl oluyor kilosu. a mazon ve t rendyoldan saticilara dikkat ederek aliyorum sorun yasamadik

Marslipati

@simbakedi evet internetten indirimli geliyor ama güvenemiyorum pek sizin güvendiğiniz yada aldığınız satıcı var mı

simbakedi

yuksek yildizlilar genelde guvenilir oluyor ben de burdan yola ciktim aldiklarimi linkliyim size
https://ty.gl/it7daqu (300e aldigim mama :D)
https://www.******.com.tr/dp/B08PG23WTT/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_ZYMZFTZA0RM5BYH0ZCDE?_encoding=UTF8&psc=1 (350ye aldigim mama :D niye bu kadar pahalilar anlamadim. a mazon yazarak bakabilirsiniz yildizli yere)
a mazonda t rendyoldan daha cok guveniyorum. tavuklu narli orda kalmadigi icin t rendyoldan almistim.

Denizygt

exclision Ve true instinc markalarının mamalarını tavsiye ederim içerikleri çok iyi